Bakan Göktaş: Yaşlılarımızın yaşam kalitesini arttırmak için çalışıyoruz

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla Maltepe Huzurevi’ni ziyaret ederek, huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. Bakan Özdemir Göktaş, huzurevi sakinleriyle birlikte müzik dinletisine katıldı, sohbet etti. Bakan Özdemir Göktaş, etkinlikte konuşma da gerçekleştirdi.

“YAŞLILARIMIZIN YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Bakan Mahinur Özdemir Göktaş, “Kurumsal bakım hizmetlerimize biz çok büyük önem veriyoruz. Bugün de Maltepe Huzurevi’nde açıkçası sizden aldığım geri dönüşler çok önemli. Hepiniz bu kuruluştan çok memnun olduğunuzu söylediniz. Tabi biz ülkemizin dört bir yanında yayılmış huzurevlerimize ve yaşlı bakım merkezimize, büyüklerimize ulaşıyoruz. Sosyal güvencesi olan ya da olmayan tüm yaşlılarımıza kalite standartları çerçevesinde bakım ve rehabilitasyon hizmeti veriyoruz. Yaşlılarımızın yaşam kalitesini arttırmak ve sosyal hayata katılımlarını teşvik etmek için çalışıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız bir konuşmasında şöyle diyor; ‘Bizim milletimiz için başka hiçbir beklentiye girmeden, sadece duası bile ana babaya ömür boyu hizmet etmek için yeterli bir sebeptir. Bizim en büyük kazancımız siz büyüklerimizin duasını alabilmek’. Bize verdiğiniz emeklerin karşılığında ise sizlerin güzel yüzünüzü görmek tüm çabalarımıza değer. Sizleri güvenliği ve huzurlu bir ortam sağlamak bizim için kutsal bir görev. Büyük bir başarıdır. Bunun için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bakan Mahinur Özdemir Göktaş konuşması sonrası etkinliğe özel olarak hazırlanan pastayı kesti. Bakan Göktaş daha sonra alandan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir