2018 yılında Öykü Karayel’le evlenen şarkıcı, programda yaptığı açıklamayla sosyal medyada gündem oldu:
“Sarp Apak koca bir jenerasyona hanımcılığı öğretti. Ben de öyleyim. Biz 6 senedir evliyiz. Ben 5 sene önce bıraktım düşünmeyi. Gerek yok ki. Çünkü eşim daha iyisini düşünüyor benim için zaten. Ben mi düşüneceğim artık acıktım mı, uykum mu var?”
![](https://huyuk-haber.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/can-bonomo-evlendikten-sonra-dusunmeyi-biraktim-1-wymNxTs4.jpg)
OĞLUMA AŞIĞIM!
Oğlu Roman dünyaya gelmeden önce bebek bakımı konusunda panikle araştırmalar yaptığını da anlatan Bonomo şöyle konuştu:
“Roman doğmadan ne varsa okudum. Keşke okumasaydım. Herkesin fikri var. Sağ olsun Öykü meseleyi çok güzel idare etti. ‘Sen sakin ol’ dedi. Sonra her şey 1 yıl içinde oturdu. Oğluma âşığım. Çok komik bir çocuk. Şu an davul çalıyor.”