Honor Magic 6 Pro artık satışa hazır

Honor, Magic 6 Pro modelini Çin’de resmi olarak tanıttı. Ürünün ana pazardaki lansmanının ardından küresel olarak da sunulması bekleniyordu. Şimdi ise cihaz, Tayland’da bir sertifika platformunda görüldü, bu da yurtdışı duyurusunun yakın olabileceğine işaret ediyor.

Honor Magic 6 Pro, NBTC veritabanında ortaya çıktı. BVL-N49 model numarasıyla görülen cihaz hakkında daha detaylı özellikler veya teknik bilgiler bu sertifika kaydında yer almadı; ancak bu durum, yakın zamanda küresel bir lansmanın olacağını düşündürüyor. Bugün (17 Şubat 2024) itibarıyla akıllı telefon, Singapur’da IMDA sertifikasını da aldı.

Honor Magic 6 Pro artık satışa hazır

Bugünkü bir başka haberde, Magic 6 Pro‘nun Avrupa Birliği ve Birleşik Krallık’taki fiyatlandırmasını da ele aldık. Cihazın AB’de 1.299 Euro, Birleşik Krallık’ta ise 1.099 Sterlin fiyat etiketiyle sunulması bekleniyor. Bu fiyatlandırma, cihazın tek 12GB RAM + 512GB depolama konfigürasyonu için geçerli. Daha önce Çin’de yapılan lansmana dayanarak, Magic 6 Pro, FHD+ çözünürlük sunan 6.8 inç büyüklüğünde bir LTPO OLED ekrana, ön tarafta 50 megapiksel selfie kamerasına ve 120Hz yenileme hızına sahip.

Arka tarafta ise 50 megapiksel üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Cihazın kalbinde, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti yer alıyor. Büyük bir 5.600mAh batarya paketi, cihaza enerji sağlıyor ve 80W kablolu hızlı şarj, 66W kablosuz hızlı şarj ile kablolu ve kablosuz ters şarj desteğine sahip. Honor, Magic 6 Pro’yu yaklaşan MWC 2024 etkinliğinde (Mobile World Congress) tanıtmaya hazırlanıyor, bu yüzden lansmanı kapsayacağımız için takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir