Ozan Güven’li ‘Taş Kağıt Makas’ın yayın günü açıklandı!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yayınlanan tanıtımları ile beğeni toplayan Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu, seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çekimlerinin tüm hızıyla devam ettiği dizinin, 28 Şubat itibariyle her çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacağı açıklandı.

Daha yayına girmeden oyuncu kadrosu ve tanıtım filmleri ile merak uyandıran dizide, masum bir delikanlı olan Umut’un (Ekin Koç) babasını kurtarmak için düzenin gerçek sahiplerine karşı verdiği büyük adalet savaşı ekrana gelecek.

GÖKDELEN İNŞAATINDA DAYAK!

Ozan Güven’in yıllar sonra Taş Kağıt Makas: Hayatı Oyunu ile ekrana dönüş yaptığı dizideki dayak sahneleri sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. İlk bölümün yayın tarihinin açıklandığı yeni tanıtım filminde; ‘Harun’ karakterini canlandıran Ozan Güven, senaryo gereği ‘Fecir”’rolüyle izleyiciyle buluşacak olan Burak Yörük’ten dayak yedi.

Bir önceki tanıtım filminde mor kravat takarak izleyenleri ters köşe yapan Ozan Güven, bu kez dayak yediği sahneleri ile çok konuşuldu. Bir gökdelenin inşaatında geçen şiddet dolu sahnelerde Fecir’in, Harun’u neden dövdüğü ise diziye olan merakı ikiye katladı.

ÜNLÜLER GEÇİDİ

Senaryosunu Uğraş Güneş’in kaleme aldığı, hatırlamak ile unutmak arasındaki dengeyi adaletin terazisinde tartan Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor.

Ünlüler geçidine dönüşen dizinin oyuncu kadrosunda; Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip ve Anıl Taşezen gibi usta isimler yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir