Horoz Lojistik Pembelere Büründü!  

Horoz Lojistik Pembelere Büründü!

 

Horoz Lojistik’ten Meme Kanseri Farkındalığına Destek: Pembe Ekim Etkinliği

 

Horoz Lojistik, meme kanseri farkındalığını artırmak amacıyla geleneksel olarak düzenlediği “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” etkinliği kapsamında pembe giyinerek, meme kanseri mücadelesine destek vermeye devam ediyor. Bu yılın teması, “Korkma, Bilinçlen, Kontrol Et, Fark Et!” olarak belirlendi.

 

Horoz Lojistik Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Hece Özyaman, bu yılki etkinliği şu sözlerle açıkladı: “Meme kanseri, kadın kanser türlerinin en yaygın ve korkulanı haline gelmiştir ve ne yazık ki günümüzde her 8 kadından biri meme kanserine maruz kalmaktadır. Ayrıca, her 100 kadına karşılık, 1 erkekte de meme kanseri görülmeye başlamıştır. Tüm makaleler ve çalışmalarla elde edilen veriler her geçen yıl meme kanserinin görülme sıklığının arttığını göstermektedir. Horoz Lojistik olarak, meme kanseri konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlayarak, bu zorlu hastalığın erken teşhisi konusunda mesaj vermeye devam ediyoruz. Bu sorunun üstesinden gelmek için korkusuzca, bilinçlenerek, düzenli kontroller yaparak, önce kendimizi sonra bedenimizi fark etmeliyiz.

 

Kadın çalışan sayısı her geçen gün artan Horoz Lojistik, sosyal duyarlılık olarak meme kanseri farkındalığını büyük bir önemle desteklemekte. Bu bağlamda, Meme Kanseri Farkındalık Ayı, toplumu bilinçlendirmek ve bu önemli konuya dikkat çekmek için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Biz de bu vesile ile Türk Meme Vakfı’nın Şişecam ortaklığında ürettirdiği Duyarlılık Mataralarını çalışanlarımıza farkındalık hediyesi olarak hazırlattık. Bu matara, su içmelerini teşvik ederken kişisel kontrollerini hatırlatmayı amaçlamaktadır. Üst yönetimimiz de konuyu ne kadar sahiplendiğimizi göstermek adına pembe tişörtlerle duyarlılıklarını gösterdiler. Horoz Lojistik olarak, gelecekte de toplumsal kampanyalara destek olmaya ve toplumun daha iyi bir geleceğe ulaşmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

 

Ayrıca, “Bugün su içtin mi?” kampanyası kapsamında, Paşabahçe’nin yeni 500 ml Vita şişenin satışından sağlanan katkı payı, Türkiye Meme Vakfı (MEVA)’nın meme sağlığı ile ilgili farkındalığı geliştirme çalışmalarına destekte bulunuyor.”

 

Meme kanseri konusunda farkındalığı artırmak ve konuya daha fazla dikkat çekme misyonunu sürdüren Horoz Lojistik’in bu yılki etkinliği; kadın, erkek tüm çalışanlar ve üst yönetim tarafından büyük bir ilgi ile gerçekleşti.

 

 

– #PembeyleFarkEt

– #PembeEkim

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir